جشنواره پايانه‌هاي فروش بانك ملي ايران

  جشنواره عيد تا عيد پايانه‌هاي فروش بانك ملي ايران با جوايز ويژه نظير خودرو و لوازم خانگي تا عيد سعيد غدير خم ادامه دارد.

  جشنواره عيد تا عيد اين بانك كه به همت شركت داده‌ورزي سداد از ميلاد با سعادت امام رضا (ع) تا عيد سعيد غديرخم برپاست، مربوط به دارندگان پايانه‌هاي فروش بانك ملي ايران مي باشد كه تا اول آبان ماه امسال با انجام تراكنش‌هاي بيشتر از طريق اين دستگاه‌‌ها، مي توانند از جوايزي ويژه به قيد قرعه‌ بهره‌مند شوند.

   

   

   

  بر اين اساس جشنواره مذكور در 5 اولويت برگزار مي‌شود كه اولويت اول آن با ميانگين بيش از 80 تراكنش در روز با جايزه يك دستگاه خودروي نيسان تيانا، ميانگين بيش از 50 تراكنش در روز با جايزه 2 دستگاه خودروي مگان، ميانگين بيش از 20 تراكنش در روز با جايزه يك دستگاه خودروي پژو پارس و يك دستگاه پرايد به همراه 35 جايزه ارزنده ديگر خواهد بود.

  اولويت چهارم اين جشنواره مربوط به پايانه‌هاي با ميانگين بيش از 10 تراكنش در روز با بيش از 200 جايزه شامل تلويزيون‌هاي LCD و LED، دوربين و ... و اولويت پنجم نيز مربوط به پايانه‌هاي داراي حداقل 5 تراكنش در روز با بيش از 4 هزار جايزه مختلف مي‌باشد.

  مراسم جشن و قرعه كشي اين جشنواره در روز پنج شنبه دوم آبان ماه همزمان با عيد سعيد غدير خم برگزار خواهد شد.

  بانك ملي ايران از دارندگان پايانه‌هاي فروش اين بانك دعوت كرد با اهتمام به انجام تراكنش‌ بيشتر (خريد كالا، پرداخت قبوض و خريد شارژ) از جوايز ارزنده اين جشنواره بهر‌مند شوند. شماره تماس 42739000-021 پاسخگوي سوالات احتمالي دارندگان پايانه‌هاي فروش بانك ملي ايران درخصوص اين جشنواره مي باشد.

  1392/07/23