اعطاي نشان خادم المصطفي (ص) به شرکت خدمات انفورماتيک

   

  مهندس سيد ابوطالب نجفي مديرعامل شرکت خدمات انفورماتيک نشان خادم المصطفي (ص) را از طرف شوراي سياستگذاري جايزه مصطفي (ص) دريافت کرد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت خدمات انفورماتيک، نشان خادم المصطفي (ص) در راستاي تبيين و توسعه سنت حسنه وقف و به منظور ارج نهادن به همت عالي عاشقان حضرت مصطفي (ص) معرفي شده است.

  تاکنون جمعي از نخبگان حوزه هاي علم، فناوري، فرهنگ و هنر به همراه علما و علاقه مندان به توسعه علم و فناوري، همچنين واقفين و خيريني از دانشگاه ها، شرکتهاي دانش بنيان، سازمان ها و موسسات مختلف به جرگه خادمين حضرت مصطفي (ص) پيوسته اند که تحقق شعار "هر مسلمان حداقل يک سهم براي توسعه علم و فناوري در جهان اسلام" را سبب شوند.

  نشان خادم المصطفي (ص) در سطح بين المللي به ثبت رسيده است و قصد دارد از همّت والاي واقفين علم و فناوري در سراسر گيتي، اراده اي واحد را به منظور تحقق اهداف عالي جايزه مصطفي (ص) منجر شود.

  خاطرنشان مي گردد، روز گذشته در مراسمي که به منظور تقدير از واقفين و خيرين خادم حضرت مصطفي (ص) در هتل هما تهران برگزار شد تنديس و لوح تقدير خادم المصطفي (ص) به مديرعامل شرکت خدمات انفورماتيک اهدا شد.

  لازم به ذکر است، جايزه مصطفي (ص) در راستاي تجليل از دانشمندان برجسته و زمينه‌سازي همكاري و توسعه علمي و فناوري در جهان، به عنوان يكي از نمادهاي شايستگي و برتري علمي در سطح جهان در سال 1391 به تصويب شوراي عالي انقلاب فرهنگي رسيده است.

  اين جايزه که به صورت دوسالانه به دانشمندان و پژوهشگران برتر جهان اسلام اعطا مي‌شود، به اثري نوآورانه در مرزهاي دانش تعلق مي‌گيرد که توسط افرادي شاخص در حوزه‌هاي علم و فناوري ارائه شده و زمينه‌ساز بهبود زندگي بشريت باشد.

  1399/12/12