برگزاري کارگاه سه روزه «بانکداري ديجيتال»

   

  نخستين کارگاه سه روزه «بانکداري ديجيتال» با حضور دو تن از متخصصان برجسته خارجي و با شرکت مديران ارشد و کارشناسان بانک آينده و شرکت خدمات انفورماتيک از روز دوشنبه 29 مهر آغاز شده و تا يکم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

   

   

   

  مهندس "سيد ابوطالب نجفي" در مراسم آغازين اين کارگاه آموزشي پس از خير مقدم به حاضرين و مدرسين دوره، يکي از دغدغه هاي شرکت را توسعه خدمات نوآورانه بانکداري ذکر کرد و اظهار داشت: در اين مسير تلاش شده علاوه بر رويکرد نوآورانه در داخل شرکت، در يک فضاي تعاملي و در قالب چند سمينار و کارگاه، موضوعات روز با حضور متخصصان شبکه بانکي به بحث و بررسي گذاشته شود و اين کارگاه آموزشي که کار مشترک شرکت خدمات انفورماتيک و بانک آينده است در راستاي تحقق اين هدف برگزار مي شود.

  در ادامه اين کارگاه مطالبي با عناوين معرفي روندهاي روز ديجيتالي شدن بانکداري و تغيير شکل آن، بهترين شيوه ها و برخي روايت ها از موفقيت ها و شکست هاي نام‌هاي آشنا در دنيا کسب و کار بانکي، استراتژي هاي موفق، توجه به علايق مشتري و ارائه خدمات نوآورانه بعنوان عامل موفقيتها ارائه شد.

  اين کارگاه آموزشي که با تلاش معاونت بازاريابي و فروش و نيز گروه آموزش مديريت سرمايه انساني برگزار شده در سطح کارشناسان و مديران بانک آينده و شرکت خدمات انفورماتيک در محل ساختمان مرکزي شرکت (شاه نظري) در دو روز آينده ادامه خواهد داشت.

  1398/08/01