هشدار شاپرک درباره تبليغات فروش کارتخوان

    تنها آن دسته از شرکت‌هاي ارائه‌کننده خدمات پرداخت الکترونيک و پرداخت‌يارها که نام و مشخصات آن‌ها در سايت شاپرک آمده‌است، مورد تأييد اين شرکت هستند و متقاضيان واجد شرايط پذيرندگي مي‌توانند به اين شرکت‌ها مراجعه کنند.

    به گزارش روابط‌عمومي شاپرک، طي ماه‌هاي اخير مواردي از تبليغات فروش و اتصال دستگاه‌هاي کارتخوان به‌ويژه کارتخوان‌هاي سيار يا ارائه خدمات پرداخت الکترونيک ديگر در فضاي مجازي مشاهده مي‌شود که ادعا مي‌کنند در کمترين زمان ممکن، دستگاه کارتخوان مورد نظر متقاضيان را تأمين و نسبت به برقراري اتصال اين دستگاه به شبکه پرداخت کشور اقدام مي‌کنند. از آنجايي که هموطنان زيادي در تماس با شاپرک، صحت و سقم ادعاهاي مطرح شده در اين قبيل تبليغات را جويا شده‌اند، به اطلاع مي‌رساند تنها شرکت‌هاي ارائه خدمات پرداخت الکترونيک و پرداخت‌يارهايي که اسامي و مشخصات آن‌ها در سايت شرکت شاپرک اعلام شده، مورد تأييد نهاد ناظر شبکه پرداخت الکترونيک هستند و بر آن‌ها نظارت مي‌شود.
    متقاضيان دريافت خدمات و ابزارهاي پرداخت الکترونيک که شرايط تصريح شده در مقررات و مدارک لازم را واجد هستند بايد با مراجعه به اين شرکت‌ها، مراحل لازم را براي دريافت خدمات و ابزار پرداخت الکترونيک از جمله انواع کارتخوان ثابت، کارتخوان سيار، درگاه پرداخت اينترنتي و... طي کنند.

    بر اين اساس توصيه مي‌شود متقاضيان پيش از اقدام به سفارش دريافت خدمات و ابزارهاي پرداخت الکترونيک، تحقيق لازم را از طريق مراجعه به سايت شاپرک درباره قانوني بودن فعاليت شرکت تبليغ‌کننده انجام دهند.

    1397/07/24