شهادت سردار قاسم سليماني تسليت باد

   

  رهبر معظم انقلاب: انتقام سختي در انتظار جنايتکاران است

  در پي شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سليماني و شهداي همراه او بويژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقاي ابومهدي المهندس رهبر انقلاب پيامي صادر کردند.

  بسم الله الرحمن الرحيم

   ملت عزيز ايران!

  سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسماني شد. ديشب ارواح طيبه‌ شهيدان، روح مطهر قاسم سليماني را در آغوش گرفتند.

  سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در ميدانهاي مبارزه با شياطين و اشرار عالم، و سالها آرزوي شهادت در راه خدا، سرانجام سليماني عزيز را به اين مقام والا رسانيد و خون پاک او به دست شقي‌ترين آحاد بشر بر زمين ريخت.

  اين شهادت بزرگ را به پيشگاه حضرت بقية‌الله‌ ارواحناه‌‌ فداه و به روح مطهر خود او تبريک و به ملت ايران تسليت عرض ميکنم. او نمونه‌ برجسته‌اي از تربيت‌شدگان اسلام و مکتب امام خميني بود، او همه‌ عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانيد.

  شهادت پاداش تلاش بي‌وقفه‌ او در همه‌ اين ساليان بود، با رفتن او به حول و قوه‌ الهي کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولي انتقام سختي در انتظار جنايتکاراني است که دست پليد خود را به خون او و ديگر شهداي حادثه‌ي ديشب آلودند.

  شهيد سليماني چهره‌ بين‌المللي مقاومت است و همه‌ دلبستگان مقاومت خونخواه اويند. همه‌ دوستان -‌ و نيز همه‌ دشمنان - بدانند خط جهاد مقاومت با انگيزه‌ مضاعف ادامه خواهد يافت و پيروزي قطعي در انتظار مجاهدان اين راه مبارک است، فقدان سردار فداکار و عزيز ما تلخ است ولي ادامه مبارزه و دست يافتن به پيروزي نهايي کام قاتلان و جنايتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد.

  ملت ايران ياد و نام شهيد عالي مقام سردار سپهبد قاسم سليماني و شهداي همراه او بويژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقاي ابومهدي المهندس را بزرگ خواهد داشت و اينجانب سه روز عزاي عمومي در کشور اعلام ميکنم و به همسر گرامي و فرزندان عزيز و ديگر بستگان ايشان تبريک و تسليت مي‌گويم.

  سيدعلي خامنه‌اي

   

  ۱۳ديماه ۱۳۹۸رئيس‌کل بانک مرکزي، شهادت سردار حاج قاسم سليماني را تسليت گفت

  متن پيام رئيس‌کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران:

  بسمه تعالي

  شهادت سردار پرافتخار اسلام، مظهر مقاومت و رشادت، سردار سپهبد حاج قاسم سليماني را به محضر مقام معظم رهبري، سرداران و فرماندهان ايران اسلامي، ملت قدرشناس ايران و بويژه خانواده معزز ايشان تسليت عرض مي‌نمايم.

  فرماندهي مدبرانه و قدرتمند اين شهيد دردفاع از مقاومت اسلامي و همچنين منش مردمي ايشان هر روز و هميشه در دل و ذهن مردم ايران و ملت‌هاي آزاديخواه باقي خواهد


  پيام تسليت مدير عامل محترم شركت ملي انفورماتيك به مناسبت شهادت سردار قاسم سليماني

  بسم رب الشهدا و الصديقين

  من المومنين رجال صدقوا ما عاهدوا الله عليه فمنهم من قضي نحبه و منهم من ينتظر و ما بدلوا تبديلا

  متاسفانه طي عمليات تروريستي آمريكا در عراق، فرمانده والامقام سپاه قدس سپهبد پاسدار حاج قاسم سليماني و جمعي از همراهان ايشان و مجاهد عراق ابوالمهدي المهندس به شهادت رسيدند.

  اين شهادت دردي آميخته با غرور و افتخار را در دلهايمان بجاي گذاشت. شهادتي كه عامل استمرار حركت غيرتمندانه انقلاب اسلامي و استمرار بيشتر حركت مقاومت در منطقه و جهان اسلام خواهد بود.

  جنايتکاران و ددمنشان بدانند اين خون هاي پاک، عزم و اراده پولادين انسانهاي مومن و معتقد به انقلاب و راه مقاومت را براي خشکاندن ريشه آنان و رژيم منحوس و جعلي اسرائيل مصمم تر و با انگيزه تر خواهد نمود.

  شهادت پرافتخار و مظلومانه اين سردار والامقام را به محضر حضرت وليعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب و مردم عزيز كشورمان به ويژه خانواده شريف و مكرم ايشان و همكاران گرامي در گروه ملي انفورماتيك تبريك و تسليت عرض مي كنم.

  براي ايشان علو درجات و حشر با ابا عبدالله الحسين (ع) آرزومندم.

  رحمت الله صادقيان

  1398/10/13