راه‌اندازي خدمات ديجيتال شرکت فديليتي در اروپا

  شرکت ملي انفورماتيک - کمپاني سرمايه‌گذاري فيدليتي (Fidelity) قصد دارد با راه‌اندازي سرويس‌هاي دارايي ديجيتال در اروپا، خدمات ويژه‌اي به کاربران قاره سبز ارائه نمايد.

   

   

   

   

  در اين صورت مشتريان و سرمايه‌گذاران اروپايي اين شرکت مي‌توانند از طريق پلتفرم فيدليتي، خدمات ايمن تجاري دريافت کرده و در حوزه‌هايي همچون بيت کوين به فعاليت بپردازند.

  فيدليتي يکي از بزرگترين شرکت‌هاي آمريکايي است و تاسيس آن به سال 1946 بر مي‌گردد، البته بخش «سرويس ارزهاي ديجيتال فيدليتي» (Fidelity Digital Asset Services) که شاخه ارز ديجيتال خدمات مالي اين شرکت به شمار مي‌رود، چندي پيش راه‌اندازي شده است.

  به گزارش وب‌سايت فاين‌اکسترا، تام جسپ (Tom Jessop) که رياست اين شرکت نوبنيان را برعهده دارد مي‌گويد از زمان تاسيس شرکت Fidelity Digital Assets در آمريکا در يک سال گذشته، ما شاهد علاقه‌مندي قابل توجه انجمن‌ها و نهادهاي ذيربط هستيم؛ علاقه‌اي که هيچ نشاني از رخوت و کندي در آن ديده نمي‌شود.

  بر اين اساس وي از اشتياق شرکت متبوعش به ادامه سرمايه‌گذاري در حوزه مزبور سخن گفت و لزوم ورود مبادلات سنتي به اکوسيستم دارايي‌هاي ديجيتال را يادآور شد.

  جسپ در بخش ديگري راز سخنانش اظهار داشت: اين قضيه و ديگر شاخص‌هاي بازار، در کنار علاقه‌مندي مشتريان انگليسي و اروپايي، نشان‌دهنده يک بازار رو به رشد و با پتانسيل بالاست که اين اطمينان را به ما مي‌دهد که بتوانيم بيزينس دارايي‌هاي ديجيتال خود را از لحاظ جغرافيايي گسترش دهيم.

  کريس تايرر (Chris Tyrer) از بارکليز به عنوان رئيس شعبه اروپايي اين شرکت به کار گمارده شده است.

  تايرر در سمت هاي مختلفي ايفاي نقش کرده است که از آن جمله مي‌توان به مدير عاملي بانک سرمايه‌گذاري بارکليز و رياست بخش پروژه دارايي‌هاي ديجيتال اين بانک اشاره کرد.

  1398/10/14