امکان پرداخت قبض تلفن به وسيله ارز ديجيتال، در آمريکا

  شرکت ملي انفورماتيک - شرکت ارتباطات راه دور آمريکا موسوم به AT&T (اي‌تي اند تي) که بزرگترين کمپاني مخابرات تلفن ثابت آمريکا و دومين اپراتور شبکه تلفن همراه اين کشور به شمار مي‌رود، قصد دارد امکان پرداخت قبض‌ها از طريق ارزهاي ديجيتال را ممکن سازد.

   

   

  بر اين اساس AT&T که جزو بزرگترين و مهمترين شرکت‌هاي دنيا محسوب مي‌شود، نخستين اپراتور تلفن همراه در آمريکا خواهد بود که ارز ديجيتال را به عنوان روشي براي پرداخت مي‌پذيرد.

  بنا به گزارش وب‌سايت CoinDesk، در اين شيوه از سرويس پرداخت بيت‌پي (BitPay) استفاده مي‌شود و طبق آن، کاربران مي‌توانند قبض‌هاي خود را از طريق ارزهاي ديجيتال پرداخت کنند.

  کوين مک‌دورمن (Kevin McDorman) قائم مقام شرکت AT&T مي‌گويد: ما هميشه به دنبال راهي براي بهبود و گسترش خدمات‌مان هستيم. ما مشترياني داريم که از ارزهاي ديجيتال استفاده مي‌کنند و خوشحاليم که مي‌توانيم براي پرداخت صورتحساب، شيوه جديدي که مورد علاقه‌شان است در اختيار آنها قرار دهيم.

  يک سخنگوي AT&T نيز با اشاره به اين که BitPay يکي از بزرگترين پردازنده‌هاي پرداخت در جهان است و مشتريان اين شرکت از اين پلتفرم استفاده مي‌کنند، اظهار داشت: ما هميشه به دنبال روش‌هاي متفاوتي براي ارائه خدمات بهتر به مشتريان خود هستيم.

  1398/03/13