رشد خدمات استارت‌آپ‌ فين‌تک Paidy در ژاپن

   شرکت ملي انفورماتيک - استارت‌آپ‌ ژاپني Paidy به تازگي موفق به جذب سرمايه 55 ميليون دلاري از شرکت ويزا شده است.

   

   

   

   

  کاربران با استفاده از سرويس Paidy مي‌توانند بدون استفاده از کارت اعتباري، به خريد آنلاين مبادرت نمايند.

  رفته رفته بر طرفداران اين سرويس در ژاپن افزوده مي‌شود.

  به گزارش وب‌سايت Mobile Payments Today، اين دو شرکت با همکاري يکديگر در حال ايجاد تجربه پرداخت ديجيتال جديدي هستند که باعث مي‌شود مصرف‌کنندگان ژاپني در خريد آنلاين و فروشگاهي، گزينه‌هاي بيشتري در اختيار داشته باشند.

  کاربران براي استفاده از سرويس Paidy در خريدهاي آنلاين، نيازي به ثبت نام و ايجاد حساب يا وارد کردن اطلاعات کارت اعتباري خود ندارند.

  شيوه کار Paidy به اين صورت است که پس از خريد آنلاين محصولات و سرويس‎‌هاي مورد نظر، خريدار بايد شماره تلفن همراه و آدرس ايميل خود را وارد کند.

  در ادامه Paidy يک کد چهار رقمي براي خريدار پيامک مي‌کند و در پايان هر ماه، مشتري مي‌تواند صورتحساب خود را مشاهده و پرداخت نمايد.

  بنا به گفته مديران Paidy در حال حاضر تعداد حساب‌هاي کاربري فعال در اين اپليکيشن 1.5 ميليون نفر است.

  با توجه به اين که شهروندان ژاپني به شدت به پول نقد وابسته هستند و استفاده از کارت‌هاي اعتباري در ميان آنها چندان فراگير نيست، اين سرويس مي‌تواند خدمات خوبي به مردم اين کشور ارائه نمايد.

  راسل کامر (Russell Cummer) موسسه و مدير Paidy در بيانيه‌اي گفته است: ما با همکاري ويزا از طريق افزودن قابليت‌هاي جديد پرداخت و سرويس‎‌هاي مالي متنوع، مي‌توانيم چشم‌انداز خود در خصوص حذف موانع و ايجاد تجارب يکتاي مشتري را براي بسياري از مردم تقويت نماييم.

  Paidy اميدوار است بتواند تا سال 2020 تعداد پايه مشتريان خود را به 11 ميليون حساب کاربري برساند.

  1397/06/13